Springs window fashions contract

Springs window fashions contract

messi-barcaManchester City ende nuk i ka humbur shpresat për transferimin e Leo Messit.

Drejtuesit e Manchester Cityt janë shumë të kënaqur me ardhjen e Pep Guardiolas, por ata tashmë duna edhe më shumë.

Synimi kryesor i tyre është Leo Messi dhe ata ende nuk i kanë humbur shpresat, pavarësisht se argjentinasi e ka theksuar shumë herë se dëshiron të luaj vetëm në Barcelona.

Por, kjo nuk do ti zmbraps miliarderët arab, të cilët besojnë se me ndihmën e Guardiolas mund të transferojnë Messin, shkruar Daily Express.

Messi deri me tani ka thënë se nga Barcelona do të largohet vetëm për t’u kthyer në Argjentinë te Newell’s, por mbetet të shihet nëse parat dhe Guardiola do t’ia ndryshojnë mendjen.

Springs window fashions contract 15
Profil dan
Springs window fashions contract 66
Liana Sims2 - Official Site
Springs window fashions contract 59
El Cuervo Waterpolo T.V
Springs window fashions contract 33
Fashion Fair Cream - Lady Edna
Springs window fashions contract 44
NCA Lahore-One Year Diploma Programmes
Springs window fashions contract 1
Marcao de fotos no Facebook; lista tem dez dicas e truques
Springs window fashions contract 88
Springs window fashions contract 99
Springs window fashions contract 91
Springs window fashions contract 73
Springs window fashions contract 98
Springs window fashions contract 85
Springs window fashions contract 38
Springs window fashions contract 64
Springs window fashions contract 15
Springs window fashions contract 70

Site menu