Best university for fashion design

Best university for fashion design

Odnotonny manikúra? No, tak nejako nudné a nevýrazné. A chcete originalitu, brilanciu a neobvyklé! To bolo potom, a prísť na pomoc výkresov na nechty. Čo majstrovské diela na nechty, a zakaždým, keď sa diviť, aký druh brilantné majstrov pracovali na dizajne nechtov. Rozmanitosť vzorov je zarážajúce!

n-443-1

Zakrivené kľučkovanie, kvety, zvieratá, karikatúrahrdinovia. Niektoré majster umelec môže čerpať na fotografiu na nechty skutočný portrét. Ak sa pozriete na trendy na rok 2017, môžeme vidieť, že údaje dnes na nechty sú rozdelené do niekoľkých skupín. Môžu byť zima, leto, jeseň a na jar.

n-443-3

obsah:

 • Módne trendy v nail designe: Údaje o nechty 2017
 • Sezónne vzory na nechty 2017
 • Údaje o nechty 2017 foto

Údaje o nechty 2017 - je jasný a neobvyklé tlačí. Tiež nestrácajú ich popularita pokojnejšie možnosti, ktoré budú vyzerať vhodné v pracovnej atmosfére.

 • Kamifubuki

Fresh nechty trend - dávať nejaký čerpanienechty pomocou konfety alebo ako sa nazývajú golografikov. Tento skvelý kruhy rôznych farieb a veľkostí. A vyzdvihnúť sami nemáte im len prísť s originálnym dizajnom. Kamifubuki - to je už predbežne vybrané farebné palety a rozsah veľkostí príslušenstvo pre nail designe. Je to veľmi jednoduché: vyložiť vzor a potiahnutý dvoma vrstvami pečiatkou!

Údaje o nechty kamifubuki

 • textúru kameňa

Najviac často, keď kameň-design farba textúrymramor, ale existujú možnosti, ako farebný manikúra. Fantasy kresba sa vykonáva na mokrej vrstvy tmavé pečiatky alebo báza alebo naopak svetlé gél lakom.

Textúrované vzory na nechty - mramor

 • sladký kvet

Veľmi zaujímavou novinkou. Rôzne techniky a výkonu a povaha vzor, ​​ktorý dopadá veľmi šťavnaté a leto.

Údaje o nechty Sladké bloom

 • geometria

Čísla malovat veľmi ľahko. Nemajú preťaženie celý obraz, je harmonický sčítanie. Varianty tak veľkom počte výkresov. To môže byť Všetkými obľúbený bodky alebo čiary, vlnovky. Geometrické vzory vám umožní upraviť tvar nechtov. Zvislé čiary opticky predlžujú klinec a vodorovný naopak skrátiť.

Geometrické vzory na nechtoch

 • Wenzel

Veľmi obľúbené postavy v podobe rôznychsymboly, znaky a monogramy. Niektoré dievčatá tvoria tieto prvky nádherné ornamenty, ktoré sa podobajú čipkovaným vzorom v mrazivom okná, orientálne ornamenty.

Wenzel na nechty

 • Obrázok rozbité sklo

Teraz nechtov je veľmi aktívne používaťTechnika rozbitého skla, a bude fungovať na základe jeho grafické kvality je veľmi krásne kresby. Po prvé, vyložiť základ odtlačku špeciálnej fólie pre "rozbitého skla", potom potiahnutá hore a na neho sa nanáša štetcom výkresu.

Obrázky rozbité sklo na nechty

 • výkresy liniek

Veľmi štýlové a módny vzhľad s nechtový dizajnkresby zložené z jemných čiar. Všeobecne platí, že trendy v manikúre v roku 2017 sú také, že kapitán alebo tiahnu k veľmi zložitých umeleckých kresieb, alebo naopak zvoliť minimalizmu, stručnosť a jednoduchosť

Údaje o nechty vo forme čiar

 • obrázky kamienky

Ak nechcete, aby dlhá doba kresliť a vymýšľaťozdoby jednoducho vytvoriť štruktúru kryštálov a kameňov rôznych priemerov, napríklad v podobe kvetu, monogramom, koruny, a iní. kamienky montáž veľmi ľahko, ale taká krátkodobá a manikúra nebude vždy vhodné ako denná možnosť, ale skôr sviatočný dizajnu.

Obrázky vyslaný kamienky

,

 • zver

Animalistické obrazy nevyjdú z módy užniekoľko rokov. tlačí na zvieratách vždy vyzerať pôsobivé a ušľachtilý. Napodobňujú kožu zvierat: tiger, zebra, leopard, žirafa, atď. Veľmi pekne vyzerajúce model, ktorý imituje kožu hada.

had výtlačky

 • výkresy bodov

Dokonca aj tie zdanlivo jednoduchý vzor pozostávajúcibodov, to môže vyzerať štýlovo a zaujímavo. To je dosť prísť s netradičným moderným dizajnom, paže alebo bodky rôzne štetce a sadu farebných gélová modeláž a môžete získať tu je kresba ...

výkresy body

 • Kvety-design

V roku 2017, sa nezaobíde bez motívu lucerny. Tento trend je za všetkých okolností. Zvlášť zaujímavé pozrieť sa matných kvetinové motívy. kvety môže byť tiež vykonaná za použitia granulovaného prášku.

Kvetinovými vzormi gél na nechty na nechty

Sezónne vzory na nechty 2017

Mnoho z dievčat, keď urobíte klinec palicu sezónnosť.

 • zimné fotografie

To môže byť vo forme snehové vločky, snehuliaci, jedlí. Pred novým rokom, mnoho dievčat aplikovať tematické obrázky na nechty. Môžu vyzerať ako vianočné hračku: zrkadlový-gel lak + zlato alebo striebro vzor. Zábavná a vyzývavo dívá soby červenom pozadí, snehuliak zdobený flitrami, furtree vetvu s vtákmi a vianočné ozdoby. Často nechty predstavujú Santa Claus alebo červené, letné čiapky.

 • jesenné obrázky

Môžu byť vyrobené v ľubovoľnej farbe. Vyobrazená krajkové vzory. Je tiež zaujímavé pozrieť vetvičku horskej popole alebo žlto-červené listy. Posledné rôzne geometrické tvary na žltá, oranžová, červená, béžová pozadia. Často sú kvety jesenné tému.

 • letné obrázky

Vždy vriacej a veľmi svetlé. Zobrazenie kúsky ovocia, kvety. Súčasný trend - kreslenie vlajky, huby, srdce, dúha vzory hrách. Šťavnaté, svetlé a zvodný pohľad mesiačiky zariadené v tvare jahody alebo melón plátky. Veľmi často môžete vidieť znaky Disney.

 • jarné obrázky

Sa vykonáva s pomocou jemných odtieňov. Môže to byť kvety, maľované na priehľadné pozadie alebo krému alebo francúzskym doplnená vzor "luku." Tiež jarné manikúra zahŕňa použitie "dravých" vytlačí, pruhy, diamanty, vlnovky.

Údaje o nechty 2017 foto

Krásne Pohľadnica na nechty Gél lak 2017 - jeumenie, ktoré je schopný zdvihnúť náladu svojho majiteľa. Dnes existuje veľa zaujímavých možností. Pozývame vás na čítanie iba malú časť. Šťastný prezeranie a inšpirácie!

Údaje o nechty v štýle Santa Muerte

Číselné údaje o nechty gélové nechty a gél atramenty

Šedo-čierne vzory na nechtoch

Etnické vzory na nechty

Údaje o nechty "Twigs"

Údaje o nechty black gél poľských

Údaje o nechty Wenzel

Etnické vzory na nechty

Údaje o nechty, jar 2017

Údaje o nechty, leto 2017

Údaje o nechty, jar 2017

Nezvyčajné vzory na nechty

Údaje o nechty, jeseň 2017

Číselné údaje o nechty čierny gél laku "závoj"

Údaje o nechty, leto 2017

Číselné údaje o nechty gélovým lakom a piesku, zima 2017

Módne kresby na nechty

Údaje o nechty, zima 2017

Best university for fashion design 62
Barbie a Fashion Fairytale скачать и слушать mp 3 он лайн в хорошем качестве
Best university for fashion design 9
Boyfriend Define Boyfriend at m
Best university for fashion design 45
Malls and Department Stores Hong Kong Tourism Board
Best university for fashion design 64
New York Bridal Fashion Week Picking Out Your Wedding
Best university for fashion design 76
APM Monaco Fashion Jewellery Brand from Monaco
Best university for fashion design 80
Форум Кукольного Мира JustDolls Просмотр темы
Best university for fashion design 97
Best university for fashion design 66
Best university for fashion design 98
Best university for fashion design 7
Best university for fashion design 59
Best university for fashion design 30
Best university for fashion design 79
Best university for fashion design 2
Best university for fashion design 61
Best university for fashion design 14

Site menu